OPINIE

Zobacz pozostałe opinie

2019

Robert K

Dodano 7.08.2019 Ocena 5     

Wszystko co najlepsze. Fachowa obsługa, dobre rady i wielkie serce!

2018

Bożena W.
Polecam DKU za rzetelność i fachowość przy pomocy po szkodzie. W szkole naszej został rozbity samochód a towarzystwo nie zainteresowało się udzieleniem pomocy w zakresie auta zastępczego. Do DKU trafiliśmy z polecenia znajomej szkoły z Krakowa, wypożyczyli nam pojazd nauki jazdy zastępczy za darmo na cały okres naprawy naszego uszkodzonego samochodu. Dodatkowo wskazali możliwość pomocy w dochodzeniu wyższego odszkodowania od uszkodzonego pojazdu oraz zajęli się pomocą prawną dla naszego instruktora i kursanta, który zgłaszał ból w kręgosłupie. Dziękuję panu Stanisławowi z DKU za dobre sugestie i poradę w omawianej sprawie, bez jego pomocy nie wiedzieliśmy co można w tej sprawie zrobić.
Janus

Dodano 5.11.2018 Ocena 5     

Skorzystałem od firmy DKU z auta zstępczego-nauki jazdy oraz pomocy w odszkodowaniu przy rozbitym samochodzie szkoleniowym. Było tak jak mówili. Z pojazdu korzystałem bezpłatnie na w czasie naprawy mojego samochodu a dodatkowo uzyskałem z ich pomocą wyższe odszkodowanie za rozbity pojazd.
Klient z Chrzanowa.
Artur

Dodano 17.10.2018 Ocena 5      

Polecam najem auta przystosowanego do nauki jazdy. Szybko i bezproblemowo. Oczywiście bezpłatnie przy likwidacji szkody z OC.
instruktor

Dodano 8.8.2018 Ocena 5      

Polecam najem elki zastępczej przy szkodzie, szybko, sprawnie i za darmo.

2017

KOWAL

Dodano 15.10.2017 Ocena

Rewelacyjna obsługa klienta. Dziękuję DKU za wsparcie w negocjacjach z ubezpieczycielem, podwoili moje odszkodowanie i kosztowało mnie to jedną wizytę w biurze firmy! Zdecydowanie polecam każdemu, kto doznał szkody. DKU na prawdę nie pobiera żadnego wynagrodzenia dopóki nie odzyska Twoich pieniędzy!