SZKODY KOMUNIKACYJNE

Nie wiesz, jak uzyskać wyższe odszkodowanie? Ubezpieczyciel wyraźnie działa na Twoją niekorzyść? Eksperci DKU KRAKÓW rozwiążą ten problem! Jesteśmy do dyspozycji w przypadku obsługi wszelkich szkód gospodarczych i majątkowych. Troszczymy się o Klientów, którzy domagają się wypłacenia odszkodowania komunikacyjnego. Specjaliści z naszej firmy czekają na Ciebie w krakowskim biurze na ul. Łamanej 2A.

Czym się zajmujemy?

  1. Rozwiązywaniem sporów związanych z ustaleniem odpowiedzialności za szkodę. DKU KRAKÓW interweniuje, gdy potrzebujesz pomocy przy uzyskaniu odszkodowania od strat powstałych w wyniku niedopatrzeń. Zarówno ze strony zarządców dróg (dziury w drodze, drzewo, zniszczona nawierzchnia, plama oleju), jak i wykonawcy robót drogowych (wadliwa sygnalizacja, gres powodujący szkody, nieoznaczone niebezpieczne miejsca).
  2. Sprawami dotyczącymi zaniżonej wartości odszkodowania, nieadekwatnych kosztów naprawy kosztorysowej lub likwidacji szkody z polisy OC. DKU KRAKÓW ma doświadczenie w tematyce wymuszania użycia części zamiennych czy zaniżania kosztów naprawy.

  3. Dopłatami do odszkodowań. DKU KRAKÓW podejmuje się działań, które mają na celu szybką wypłatę dodatkowej kwoty do otrzymanego zadośćuczynienia. Jesteś niezadowolony z wysokości kwoty przyznanej przez swojego ubezpieczyciela? Skontaktuj się z nami! Więcej informacji na temat dopłaty do odszkodowania uzyskasz w dziale dopłata do odszkodowań.

  4. Postępowaniami z zakresu zaniżania kosztów naprawy w warsztacie lub odmowy pokrycia kosztów holowania i parkingu.

  5. Rozliczeniami szkody całkowitej – zaniżenia wartości pojazdu, ustalania szkody całkowitej przy kosztach naprawy mniejszych niż wartość pojazdu.

  6. Odmowami wypłaty odszkodowania z polisy AC po kradzieży lub wypadku. DKU KRAKÓW pomoże w przypadku oskarżeń o nielegalne wprowadzenie na polski obszar celny, kopiowanie kluczyków czy kwestionowania wersji wskazanej przez poszkodowanego.

Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie Twojego odszkodowania za wypadki drogowe i komunikacyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby – ul. Łamana 2A, 30-689 Kraków. Pełne dane teleadresowe możesz znaleźć na podstronie Kontakt.